S kým si môžeš
u nás zatrénovať?

Späť na úvod

Martina Nová

Maťa je fyzio fitness trénerka a už od malička žije športom. 15 rokov sa aktívne venovala atletike a 2 roky basketbalu. Počas rokov nazbierala množstvo skúseností, ktoré teraz odovzdáva svojim klientom.

Zameriava sa predovšetkým na rôzne typy fyzio tréningov na mieru. Maťa je pedantka na správnu techniku každého cviku a svojim individuálnym a priateľským prístupom ti pomôže k dlhodobým výsledkom.

Viac o Mati nájdete na jej instagramovom profile, kde ju môžete aj kontaktovať.

 

Victor Le

Victor sa špecializuje na obnovu správneho držania tela a prirodzených pohybov pre ľudí. Zaoberá sa riešením disbalancií a bolestí pohybovej aparatúry, obnovou svalovej funkcie, prepojenie svalov a budovanie svalovej hmoty.

Jeho tréningy z vás urobia funkčného človeka a pomocou bohatých vedomostí sa snaží svojich klientov edukovať o tom, ako funguje ľudské telo a jeho biológia, aby mohli robiť lepšie rozhodnutia pre seba a svoje zdravie. Victorovou hlavnou úlohou je odovzdať všetky potrebné informácie, prácu si už musíte odmakať vy.

Viac o Viktorovi nájdete na jeho instagramovom profile, kde ho môžete aj kontaktovať.

 

Adam Štefančín

Adam sa zaoberá biomechanikou ľudského tela a jeho tréningy sú vhodné pre deti i dospelých. Medzi jeho priority patrí spokojnosť jeho klientov a ich viditeľné výsledky.

Najčastejšie sa venuje ľuďom, ktorých trápia rôzne bolesti, cítia sa slabo a potrebujú svoje telo rozbehnúť tým správnym smerom. Adam vás naučí pracovať so silou vo všetkých smeroch, postará sa o vašu chrbticu a správne tvary vášho tela.

Viac o Adamovi nájdete na jeho instagramovom profile, kde ho môžete aj kontaktovať.

Tréner č. 4

Hľadáme a nájdeme 🙂

Neváhajte
mi napísať!